|
|
| Brand Name: | Qtenboard |
| MOQ: | 5 |
| Price: | NA |
| Payment Terms: | ,T/T |
We are a professional factory specializing in core materials and components for interactive whiteboards, providing stable, high-quality, and cost-effective solutions for global manufacturers through OEM/ODM/CKD/SKD cooperation models.
| Specification | 65" | 75" | 86" |
|---|---|---|---|
| Resolution | 3840×2160 4K | 3840×2160 4K | 3840×2160 4K |
| Brightness | 350cd/m² | 400cd/m² | 450cd/m² |
| Contrast Ratio | 4000:1 | 4000:1 | 4000:1 |
| Viewing Area | 1428.5×803.5mm | 1650.2×928.3mm | 1895.0×1066.0mm |
| Component | Specifications |
|---|---|
| CPU | Amlogic T982 ARM Cortex-A55×4 @ 1.9GHz |
| GPU | Mali G52MP2 |
| Operating System | Android 11.0 |
| Memory | 4GB RAM + 32GB ROM |
| Bluetooth | 5.0 |
| Interface Type | Quantity |
|---|---|
| HDMI IN | 2 |
| RJ45 | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| TYPE C (Front) | 1 |
| Size | Unit Dimensions (W×D×H) | Net Weight | Gross Weight |
|---|---|---|---|
| 65" | 1485×88.3×901.8mm | 36±1.5kg | 43±1.5kg |
| 75" | 1707.1×88.5×1026.7mm | 50±1.5kg | 58.5±1.5kg |
| 86" | 1953.4×96.5×1166.6mm | 63±1.5kg | 74.5±1.5kg |
Email: info@qtenboardtouch.com
Phone: +86 15920011166
Website: https://www.szqunmao.com/
|
| Brand Name: | Qtenboard |
| MOQ: | 5 |
| Price: | NA |
| Payment Terms: | ,T/T |
We are a professional factory specializing in core materials and components for interactive whiteboards, providing stable, high-quality, and cost-effective solutions for global manufacturers through OEM/ODM/CKD/SKD cooperation models.
| Specification | 65" | 75" | 86" |
|---|---|---|---|
| Resolution | 3840×2160 4K | 3840×2160 4K | 3840×2160 4K |
| Brightness | 350cd/m² | 400cd/m² | 450cd/m² |
| Contrast Ratio | 4000:1 | 4000:1 | 4000:1 |
| Viewing Area | 1428.5×803.5mm | 1650.2×928.3mm | 1895.0×1066.0mm |
| Component | Specifications |
|---|---|
| CPU | Amlogic T982 ARM Cortex-A55×4 @ 1.9GHz |
| GPU | Mali G52MP2 |
| Operating System | Android 11.0 |
| Memory | 4GB RAM + 32GB ROM |
| Bluetooth | 5.0 |
| Interface Type | Quantity |
|---|---|
| HDMI IN | 2 |
| RJ45 | 2 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| TYPE C (Front) | 1 |
| Size | Unit Dimensions (W×D×H) | Net Weight | Gross Weight |
|---|---|---|---|
| 65" | 1485×88.3×901.8mm | 36±1.5kg | 43±1.5kg |
| 75" | 1707.1×88.5×1026.7mm | 50±1.5kg | 58.5±1.5kg |
| 86" | 1953.4×96.5×1166.6mm | 63±1.5kg | 74.5±1.5kg |
Email: info@qtenboardtouch.com
Phone: +86 15920011166
Website: https://www.szqunmao.com/