|
|
| MOQ: | 100 pieces |
| Price: | NA |
| Payment Terms: | T/T |
| LCD Screen Parameters | ||
|---|---|---|
| Type | 3300A | |
| LCD Screen Size | 21.5" | |
| Resolution Ratio | 1920*1080 | |
| Contrast Ratio | 3000:1 (typ.) | |
| Luminance | 250 cd/㎡ (typ.) | |
| Response Time | 6.5ms (typ.) | |
| Visible Area | 476.64 (H)*268.11 (V) | |
| Angle of View | 178 degrees (H) / 178 degrees (V) | |
| Life Span | 30,000 hrs (min.) | |
| Capacitive Touch | |
|---|---|
| Support Operating Systems | Windows10, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, MAC OS (must have multi-touch function) |
| Drive Solutions | No need for drive, automatic identification |
| Technical Feature | Touch at 10 o'clock; 95% of the touch area has a touch accuracy of ± 2mm |
| Touch Buttons | Desktop, process, shutdown, mode, mute, volume +, volume-, custom |
| Electrical Specifications | |
|---|---|
| Input Voltage | AC100 V ~ 240 V, 50-60 Hz |
| Rated Dissipation | ≤120W |
| Standby Power | ≤1W |
| Reliability | |
|---|---|
| Temperature | Working: -20℃~60℃ | Storage: -40℃~85℃ |
| Relative Humidity | Working: 10%~90%RH | Storage: 10%~95%RH |
| Package Contents |
|---|
| Power cable, USB Touch cable, HDMI cable, warranty card, certificate of conformity |
|
| MOQ: | 100 pieces |
| Price: | NA |
| Payment Terms: | T/T |
| LCD Screen Parameters | ||
|---|---|---|
| Type | 3300A | |
| LCD Screen Size | 21.5" | |
| Resolution Ratio | 1920*1080 | |
| Contrast Ratio | 3000:1 (typ.) | |
| Luminance | 250 cd/㎡ (typ.) | |
| Response Time | 6.5ms (typ.) | |
| Visible Area | 476.64 (H)*268.11 (V) | |
| Angle of View | 178 degrees (H) / 178 degrees (V) | |
| Life Span | 30,000 hrs (min.) | |
| Capacitive Touch | |
|---|---|
| Support Operating Systems | Windows10, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, MAC OS (must have multi-touch function) |
| Drive Solutions | No need for drive, automatic identification |
| Technical Feature | Touch at 10 o'clock; 95% of the touch area has a touch accuracy of ± 2mm |
| Touch Buttons | Desktop, process, shutdown, mode, mute, volume +, volume-, custom |
| Electrical Specifications | |
|---|---|
| Input Voltage | AC100 V ~ 240 V, 50-60 Hz |
| Rated Dissipation | ≤120W |
| Standby Power | ≤1W |
| Reliability | |
|---|---|
| Temperature | Working: -20℃~60℃ | Storage: -40℃~85℃ |
| Relative Humidity | Working: 10%~90%RH | Storage: 10%~95%RH |
| Package Contents |
|---|
| Power cable, USB Touch cable, HDMI cable, warranty card, certificate of conformity |