|
|
| MOQ: | 5 |
| Price: | NA |
| Payment Terms: | ,T/T |
Boost your business with our cutting-edge interactive all-in-one displays, featuring 4K touchscreens, multi-user collaboration, and seamless integration with Windows/Android/macOS. Built for education, corporate, and retail sectors, our energy-efficient devices offer 55-110" sizes and 1-5-year warranties.
The emergence of interactive whiteboards has revolutionized traditional teaching methods, bringing transformative advantages to education. Whether you are a teacher, trainer, or student, you will be attracted to the modern way of teaching.
The interactive whiteboard uses a high-definition 4K screen for exceptional clarity, with 40-50 touch points that enable educational interaction to reach more students. Features include 1mm writing sensor, hand back erase function, and a large selection of graphics to enrich every lesson.
| Inch | Length (mm) | Width (mm) | Height (mm) | Gross Weight (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 55 | 1277 | 790 | 89 | 50 |
| 65 | 1485 | 910 | 88 | 80 |
| 75 | 1707 | 1030 | 89 | 100 |
| 85/86 | 1953 | 1170 | 97 | 130 |
| 98 | 2210 | 1320 | 120 | 170 |
| 105 | 2514 | 1134 | 120 | 200 |
| 110 | 2500 | 1476 | 120 | 250 |
| Size | 86" |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Luminance | 400 cd/m² |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| System Version | Android 9.0, 12.0, 14.0 |
| RAM + Internal Storage | 4GB + 32GB or more |
| Language | Chinese/English/Others |
| Chipset | Intel Core i5 / i7 (optional) |
| System | Windows 10/11 |
| RAM + SSD | 4GB + 128GB or more |
| Voltage | 100V ~ 240V/AC, 50/60 Hz |
| Max Power (with OPS) | ≤200W (OPS power 65W) |
| Standby Power Consumption | <0.5W |
| Power Switch | *1 |
|
| MOQ: | 5 |
| Price: | NA |
| Payment Terms: | ,T/T |
Boost your business with our cutting-edge interactive all-in-one displays, featuring 4K touchscreens, multi-user collaboration, and seamless integration with Windows/Android/macOS. Built for education, corporate, and retail sectors, our energy-efficient devices offer 55-110" sizes and 1-5-year warranties.
The emergence of interactive whiteboards has revolutionized traditional teaching methods, bringing transformative advantages to education. Whether you are a teacher, trainer, or student, you will be attracted to the modern way of teaching.
The interactive whiteboard uses a high-definition 4K screen for exceptional clarity, with 40-50 touch points that enable educational interaction to reach more students. Features include 1mm writing sensor, hand back erase function, and a large selection of graphics to enrich every lesson.
| Inch | Length (mm) | Width (mm) | Height (mm) | Gross Weight (kg) |
|---|---|---|---|---|
| 55 | 1277 | 790 | 89 | 50 |
| 65 | 1485 | 910 | 88 | 80 |
| 75 | 1707 | 1030 | 89 | 100 |
| 85/86 | 1953 | 1170 | 97 | 130 |
| 98 | 2210 | 1320 | 120 | 170 |
| 105 | 2514 | 1134 | 120 | 200 |
| 110 | 2500 | 1476 | 120 | 250 |
| Size | 86" |
| Resolution | 3840 × 2160 |
| Luminance | 400 cd/m² |
| Contrast Ratio | 4000:1 |
| System Version | Android 9.0, 12.0, 14.0 |
| RAM + Internal Storage | 4GB + 32GB or more |
| Language | Chinese/English/Others |
| Chipset | Intel Core i5 / i7 (optional) |
| System | Windows 10/11 |
| RAM + SSD | 4GB + 128GB or more |
| Voltage | 100V ~ 240V/AC, 50/60 Hz |
| Max Power (with OPS) | ≤200W (OPS power 65W) |
| Standby Power Consumption | <0.5W |
| Power Switch | *1 |