|
|
| Price: | NA |
| Payment Terms: | T/T |
Enhance your interactive whiteboard experience with essential accessories designed for optimal performance in educational and professional settings.
Ideal for educators and professionals, these accessories transform interactive whiteboards into dynamic, all-in-one collaboration hubs.
| Screen Size | 55" | 65" | 75" | 85" | 98" | 100" | 110" |
|---|---|
| Back Light | D-LED |
| Resolution | 3840×2160 |
| Illuminance | 350cd/m² |
| Contrast | 4000:1 |
| Response Time | 6ms |
| Visual Angle | 178°(H) / 178°(V) |
| Color Saturation | 72% NTSC |
| Chromatic Number | 1.07B (10bit) |
| Life Time | 30,000 hrs |
| System Version | Android 11 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Voltage | 100 V ~ 240 V/AC, 50/60 Hz |
| Max Power | <550W |
| OPS Input | 18VDC/5.5A(MAX) |
| Standby Power | <0.5W |
| OPS Computer Optional | I3 I5 I7, 4G+128G, win10 |
| Touch Principle | Infrared touch frame |
|
| Price: | NA |
| Payment Terms: | T/T |
Enhance your interactive whiteboard experience with essential accessories designed for optimal performance in educational and professional settings.
Ideal for educators and professionals, these accessories transform interactive whiteboards into dynamic, all-in-one collaboration hubs.
| Screen Size | 55" | 65" | 75" | 85" | 98" | 100" | 110" |
|---|---|
| Back Light | D-LED |
| Resolution | 3840×2160 |
| Illuminance | 350cd/m² |
| Contrast | 4000:1 |
| Response Time | 6ms |
| Visual Angle | 178°(H) / 178°(V) |
| Color Saturation | 72% NTSC |
| Chromatic Number | 1.07B (10bit) |
| Life Time | 30,000 hrs |
| System Version | Android 11 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Voltage | 100 V ~ 240 V/AC, 50/60 Hz |
| Max Power | <550W |
| OPS Input | 18VDC/5.5A(MAX) |
| Standby Power | <0.5W |
| OPS Computer Optional | I3 I5 I7, 4G+128G, win10 |
| Touch Principle | Infrared touch frame |