|
|
| MOQ: | 5 |
| Price: | CN¥38,532.41/pieces 1-4 pieces |
| Screen Size | 55" | 65" | 75" | 85" | 98" | 100" | 110" |
|---|---|
| Back Light | D-LED |
| Resolution | 3840×2160 |
| Illuminance | 350cd/m² |
| Contrast | 4000:1 |
| Response Time | 6ms |
| Visual Angle | 178°(H) / 178°(V) |
| Color Saturation | 72% NTSC |
| Visual Area (mm) | 1209×680 | 1429×804 | 1650×928 | 1872×1053 | 2159×1214 | 2203×1240 | 2436×1371 |
| Chromatic Number | 1.07B (10bit) |
| Life Time | 30,000 hrs |
| System Version | Android 11 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Voltage | 100V ~ 240V/AC, 50/60 Hz |
| Max Power | <550W |
| OPS Input | 18VDC/5.5A(MAX) |
| Standby Power | <0.5W |
| Product Size (L×W×H) mm | 1265×764×105 | 1484×887×105 | 1716×1024×108 | 1961×1162×108 | 2211×1317×120 | 2211×1317×120 | 2498×1476×121 |
| OPS Computer Optional | I3 I5 I7, 4G+128G, Windows 10 |
| Touch Principle | Infrared Touch Frame |
|
| MOQ: | 5 |
| Price: | CN¥38,532.41/pieces 1-4 pieces |
| Packaging Details: | Wooden cases,flight case. |
| Screen Size | 55" | 65" | 75" | 85" | 98" | 100" | 110" |
|---|---|
| Back Light | D-LED |
| Resolution | 3840×2160 |
| Illuminance | 350cd/m² |
| Contrast | 4000:1 |
| Response Time | 6ms |
| Visual Angle | 178°(H) / 178°(V) |
| Color Saturation | 72% NTSC |
| Visual Area (mm) | 1209×680 | 1429×804 | 1650×928 | 1872×1053 | 2159×1214 | 2203×1240 | 2436×1371 |
| Chromatic Number | 1.07B (10bit) |
| Life Time | 30,000 hrs |
| System Version | Android 11 |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Voltage | 100V ~ 240V/AC, 50/60 Hz |
| Max Power | <550W |
| OPS Input | 18VDC/5.5A(MAX) |
| Standby Power | <0.5W |
| Product Size (L×W×H) mm | 1265×764×105 | 1484×887×105 | 1716×1024×108 | 1961×1162×108 | 2211×1317×120 | 2211×1317×120 | 2498×1476×121 |
| OPS Computer Optional | I3 I5 I7, 4G+128G, Windows 10 |
| Touch Principle | Infrared Touch Frame |